سری Redmi Note 10 دارای صفحه نمایش 120 هرتز

کمپانی شیائومی گوشی های جدید سری Redmi Note 10 را در تاریخ 26 می معرفی خواهد کرد. این شرکت هنوز تعداد تلفن هایی را که میخواهد رونمایی کند را مشخص نکرده است اما اطلاعات مربوط به دستگاه های جدید Note 10 در دسترس است.

چند روز پیش، این کمپانی از طراحی یکی از تلفن های هوشمند سری 10 رونمایی کرد و در عین حال برخی مشخصات آن را تأیید کرد که از قبیل یک LCD 120 هرتزی است که دوربین سلفی در مرکز پانچ هول قرار دارد.

 

 

هنوز اطلاعات کاملی در خصوص وضوح تصویر و روشنایی پنل در دسترس نیست، اما Redmi می گوید که روشنایی این گوشی میتواند در شاید کم نور تا 1 نیت کاهش می‌یابد تا چشم کاربران در محیط های کم نور اذیت نشود.

صفحه نمایش 120 هرتزی دارای سرعت تازه سازی تطبیقی شش سرعته خواهد بود که بنا به برنامه و محتوا به طور خودکار تنظیم می شود. نرخ تازه سازی هنگام تماشای فیلم ها بین 24 تا 60 فریم در ثانیه باقی است در صورتی که هنگام بازی به 50 تا 120 فریم در ثانیه می‌رسد.

 six-speed adaptive refresh rate

از دیگر ویژگی های تأیید شده توسط این کمپانی می توان به خنک کننده مایع VC در پشت ال سی دی، NFC 3.0، بلوتوث 5.2 اشاره کرد.

 

کمپانی Redmi هنوز نام این دستگاه تلفن با این مشخصات را ذکر نکرده است، اما با برگزاری این رویداد که زمان آن دو روز دیگر است، منتظر این تلفن جدید هستیم.

 

منبع :
الهه الوندی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *