سیستم عامل هارمونی هواوی در تاریخ 2 ژوئن معرفی خواهد شد

Harmony OS

سیستم عامل HarmonyOS به زودی در مجموعه دستگاه های شرکت هواوی دیده خواهد شد. سیستم عامل جدید در جریان یک رویداد پخش زنده که توسط Huawei در تاریخ 2 ژوئن ساعت 20:00 که به وقت محلی برگزار می شود، به طور رسمی معرفی خواهد شد.

این شرکت ویدیوی تیزر را روی دسته Weibo خود قرار داد. این فیلم اولین بار در صفحه بوت HarmonyOS ظاهر می شود که قبل از نشان دادن آرم هواوی HarmonyOS را نشان می دهد. در نوشته های انتهای تیزر، ذکر شده است که طی یک کنفرانس، سیستم عامل هارمونی و همچنین یک محصول را معرفی خواهد کرد. انتظار می رود این محصول Huawei MatePad2 باشد که گفته می شود اولین دستگاهی است که از سیستم عامل هارمونی پشتیبانی خواهد کرد.

 

 

هواوی قبلاً اعلام کرده بود که هدفش این است که تا پایان سال جاری 300 میلیون دستگاه دارای سیستم عامل هارمونی باشد که این یعنی تقریبا یک سوم دستگاه های جدیدی است که با این سیستم عامل عرضه خواهند شد.

در اوایل این ماه، ما ویدیویی را مشاهده کردیم که مقایسه ی با EMUI 11 با HarmonyOS در کنار یکدیگر در دستگاه های مختلف بود. در نگاه اول، HarmonyOS از لحاظ بصری شبیه EMUI 11 است و هنوز هم ممکن است مبتنی بر Android باشد. در هر صورت مشتاقانه منتظر دستگاه و سیستم عامل جدید هواوی هستیم.

 

منبع :
الهه الوندی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *