با گوگل مپ نگران تمام شدن شارژ باطری خود نباشید!

پیدا کردن نزدیک ترین ایستگاه شارژ با گوگل مپ

وقتی باطری دستگاه الکترونیکی‌تان رو به اتمام است، گوگل مپ شما را به نزدیک ترین ایستگاه شارژ راهنمایی می‌کند.

فرض کنید باطری دستگاه الکترونیکی‌تان باید شارژ شود اما شما نمی‌دانید کجا می‌توانید آن را شارژ کنید. از این پس می‌توانید گوگل مپ خود را باز کرده و “ev charging” یا “ev charging stations” سرچ کنید. اپ فهرستی از ایستگاه‌های شارژ نزدیک به لوکیشن شما را نشان خواهد داد. علاوه‌بر آدرس، هر کدام از آن‌ها نوع و تعداد پورت‌های موجود در هر ایستگاه، و سرعت شارژ کردنشان را نیز نشان می‌دهد.

گوگل مپ همچنین تصاویر، کامنت‌های اشخاص، امتیاز و نقدهای مربوط به هر لوکیشن را نشان خواهد داد. شرکت‌های دارای ایستگاه شارژ لینکی به اشتراک می‌گذارند که اطلاعات بیشتری درباره شارژرهایشان در اختیار خواننده قرار می‌دهد. این ویژگی جدید گوگل مپ امروزه برای کاربرهای اندروید و آی‌او‌اس قابل استفاده است. ایستگاه‌های شارژ جهانی لیست شده در گوگل مپ، شامل تسلا و Chargepoint هم می‌شوند.

با گوگل مپ نگران تمام شدن شارژ باطری خود نباشید!

در آمریکا، شما فهرستی از SemaConnect، EVgo و blink پیدا خواهید کرد. ایستگاه‌های شارژ بریتانیا موجود در گوگل مپ، Chaegemaster و Pod Point را نیز نشان می‌دهند. اخیرا در استرالیا و نیوزلند، گوگل مپ به شما می‌گوید که چگونه می‌توانید ایستگا‌‌ه‌های Chargefox را بیابید.نسخه دکستاپ گوگل مپ به زودی این قابلیت جدید را دریافت خواهد کرد. با کیلیک بر روی لینک زیر، از داشتن آخرین نسخه گوگل مپ بر روی دستگاه خود اطمینان حاصل کنید.

منبع :

فون آرنا

مرتضی یوسف زاده
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *