حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

تلفن: 77516955-021 موبایل: 09331625135 تلگرام: 09031622555 ایمیل: info@acaland.com سامانه پیامکی: 10009031622555 

درباره آکالند

فروشگاه اینترنتی آکالند

فروشگاه اینترنتی آکالند، جهت تامین نیازهای آموزشی جامعه دانشگاهی و شاغل، پا به عرصه کسب و کارهای اینترنتی نهاده است. بعد از حضور دو ساله در این حوزه، بر آن شدیم با بررسی نیازها و خلاء های موجود، با ارائه خدمات هرچه بهتر در خدمت هموطنان عزیزمان باشیم. به مرور زمان و با بررسی و ارزیابی بیشتر نیازها، جهت ارائه خدمات بیشتر بخش های مختلفی به سایت اضافه خواهیم کرد تا پاسخگوی نیازهای حداکثری در حوزه های مختلف برای کاربران باشیم.

در ابتدای کار با ورود به بخش نرم افزار، آموزش نرم افزار و کتاب های آموزشی با همکاری با شرکت های مطرح در این زمینه از قبیل شرکت نرم افزاری جی بی تیم، تولید کننده نرم افزار های تخصصی در تمام رشته ها، شرکت نرم افزاری بهکامان صبا و مهرگان، تولید کننده آموزش نرم افزارهای کاربردی و تخصصی و انتشارات اندیشه سرا، ناشر کتاب های صنعتی و حوزه های مختلف وارد همکاری شده ایم.

فروشگاه اینترنتی آکالند با پایندی به سه رکن اصلی تضمین اصالت کالا، تامین کالای با کیفیت و سهولت در انتخاب و خرید، کار خود را آغاز کرده است. در ادامه با اضافه شدن شرکت های مختلف به لیست همکاران، کالاهای عرضه شده از سوی آنها باید از ارکان اصلی فروشگاه اینترنتی آکالند پیروی کنند. پس اگر محصولی وارد مرحله عرضه و فروش در سایت قرار گرفت و در اختیار کاربران قرار داده شد بدین معنی است که تاییدیه های لازم از منظر کیفیت و اصالت کالا، از واحد فنی و کنترل کیفیت اخذ گردیده است تا مشتریان محترم با خیالی آسوده از اصالت و کیفیت به تهیه کالای موردنظر خود بپردازند.

 

دسته محصولات قابل ارائه در حال حاضر:

 

مجوز و گواهینامه‌ها

 

به دلیل تاخیر درخواست ها از طرف سرور سایت‌‌های درگاه پرداخت، و ایجاد کندی در سایت، نماد لوگوهای مذکور در صفحه اول سایت به شکل عکس لینک دار شده به این صفحه ارجاع و درج شده است.

 

 


 


X